Соляний світильник виготовлений із дерева (березової фанери) фігурної форми, заповненого кристалами солі. Стане прекрасним доповненням Вашого інтер'єру, створить атмосферу затишку, зміцнить Ваше здоров'я.
Розмір 17х13х8 см.
Лампочка змінюється, є регулятор яскравості
Соляний світильник — унікальний природний антисептик, тому це найкраще лікування для захворювань органів дихання, бронхіальної астми, алергії. Використання його в домашніх умовах за впливом прирівнюється до перебування в сольовій печері. Основні показання до застосування соляної лампи — це надання імуностимулювального впливу на людину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | МДФ |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Колір | Жовтий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Ручне |
| Форма світильника | Інша |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



