Скриня
Скриня виконаний з березової фанери високої якості, дуже містка. Стане корисним предметом у Вашому будинку або чудовим подарунком.
Розмір 19х14х9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




