Скарбничка "Ведмедик"
Розмір 23х21,5х7 см
Розмір 23х21,5х7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Фігурна |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





