Скарбничка "Шалун"
Розмір 20х11х7 см
Розмір 20х11х7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴





