Скарбничка - скриня "На мрію"
Скарбничка виконана з ХДФ (деревноволокниста плита високої щільності.)
Розмір 16х14х10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴







