Скарбничка "Будиночок На щастя"
Розмір 9х9 см, висота 12 см
Розмір 9х9 см, висота 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






