
Скарбничка- купюрница "Ожина" для зберігання купюр або прикрас
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33-5
+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скарбничка- купюрница "Ожина" для зберігання купюр або прикрас
Стильна та практична річ. Виготовлена з МДФ, має розмір 18х10 см, висота 5 см. Декорована витонченим візерунком із ягідним мотивом. Оснащена накладним металевим замочком для надійного зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для біжутерії |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 5 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Додаткові матеріали | Дерево |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



