
Скарбничка ручної роботи у витонченому вінтажному стилі
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33-4.2
+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скарбничка ручної роботи у витонченому вінтажному стилі.
Акуратна восьмигранна форма, розмір 14,5х14,5х8 см. Матеріал - якісний МДФ. Ніжні квіткові мотиви та декоративний бантик додають особливого шарму. Оснащена зручною з хрустальною ручкою , оздоблена стразами - ідеально підійде, як для зберігання прикрас, біжутерії, так і як оригінальний подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для біжутерії |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 14.5 см |
| Ширина | 14.5 см |
| Висота | 8 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Додаткові матеріали | Дерево |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴







