
Скринька в техніці декупаж для зберігання "Троянди в кошику"
1 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33-4.1
+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна скарбничка "Троянди в кошику"
Розмір 14х14см.
Матеріал якісний МДФ
Витончений аксесуар для зберігання прикрас. Виконана в вінтажному стилі з квітковим декором, оздоблена філігранним візерунком та встановлена на декоративних металевих ніжках. Ідеально підійде, як подарунок або стильна прикраса інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для біжутерії |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 10 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Додаткові матеріали | Дерево |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



