Цукерниця
Розмір 19х19х8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Цукерниця |
| Форма | Фігурна |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




