Подарункова коробка "Кіндер" велика
Розмір 28х21х9 см
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка. Подарунки в такій коробочці порадують Ваших дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Кругла |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



