
Подарункова коробка квадратна "Ти моє щастя"
350 ₴
- Під замовлення
- Код: 6838
Відправка з 10 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова коробка квадратна "Ти моє щастя"
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з фруктів, овочів, мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



