
Подарункова коробка-книга "100 причин, чому я кохаю тебе"
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5913
+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова коробка-книга "100 причин, чому я кохаю тебе"
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм, кришка закривається на магнітах. Тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент.
Розмір 23,5х16 см, висота 5,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





