Подарункова коробка Чарівний букет
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, композиції з мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент.
Довжина 26 см.
Ширина 20 см.
Висота 10 см.
Форма фігурна
Подія День народження, Свято Весни, День матері, іменини, Новий рік, День вчителя, весілля, хрестини
Кому бабусі , матусі , коханій , подрузі , дружині , сесрті , доньці
Стать жінкам , дівчаткам
Колір різні кольори
Матеріал дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




