
Коробка-сюрприз "Відкрий коли. Найкращому тату"
1 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 23-23-3
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка-сюрприз "Відкрий коли. Найкращому тату"
Розмір коробки 37х24 см висота 8 см
Склад:
1. Попкорн
2. Викрутка
3. Бісквіт та вафлі
4. Сувенірні гроші
5. Блокнот та ручка
6. Кульки та дудка
7. Стики кави
8. Шкарпетки
9. Мило ручної роботи "Годинник"
10. Банка пива та упаковка горішків
Розмір коробки 37х24 см висота 8 см
Склад:
1. Попкорн
2. Викрутка
3. Бісквіт та вафлі
4. Сувенірні гроші
5. Блокнот та ручка
6. Кульки та дудка
7. Стики кави
8. Шкарпетки
9. Мило ручної роботи "Годинник"
10. Банка пива та упаковка горішків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴






