Коробка-сюрприз "Відкрий коли"
Розмір коробки 30х23 см висота 9,5 см
Склад:
1) Киткат
2) Цукерка на паличці
3) Ммдмс
4) Шкарпетки
5) Пупірка
6) Снікерс
7) 3 стику кави
8) Сувенірні купюри (можна покласти справжні гроші)
Розмір коробки 30х23 см висота 9,5 см
Склад:
1) Киткат
2) Цукерка на паличці
3) Ммдмс
4) Шкарпетки
5) Пупірка
6) Снікерс
7) 3 стику кави
8) Сувенірні купюри (можна покласти справжні гроші)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Коробка |
| Стать | Унісекс |
| Основні | |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 230 мм |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





