Коробка квадратна біла "Відьми не старіють"
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з фруктів, овочів, мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд
Характеристики
Довжина 25 см.
Ширина 25 см.
Висота 10 см.
Форма квадрат
Подія День народження, Свято Весни, День матері, іменини, Новий рік
Кому сестричці, подрузі, колезі, коханій
Стать жінкам
Колір кольоровий
Матеріал дерево
Спосіб нанесення друк
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | Зі знімною кришкою |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




