Коробочка-скринька
Розмір 10х10х3,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴


