Пивний ящик
Великий ящик для перенесення на 2 банки пива/напою та відділеннями для закуски (сухарики, горішки, рибка, ін.). Досить місткий
Розмір 29,5х17 см., висота з ручкою 30,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Особливості | З ручками |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Колір | Бежевий |
| Діаметр | 295 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




