
Ключниця "Дім там, де тебе люблять і чекають" на 5 гачків
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100-142
+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключниця "Дім там, де тебе люблять і чекають" на 5 гачків
Розмір 32х22 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Розмір 32х22 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ДВП |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Ширина ключниці | 320 мм |
| Висота ключниці | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


