Ключниця на 4 гачка "Home"
Розмір: 32х13 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Розмір: 32х13 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ДВП |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Ширина ключниці | 320 мм |
| Висота ключниці | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



