Скринька купюрница
Скринька виконано з березової фанери високої якості.
Розмір 18х10х6 см
Скринька виконано з березової фанери високої якості.
Розмір 18х10х6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Фанера |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


