Купюрниця "Заначка" із секретом
Розмір 25х10, висота 5,5 см
Розмір 25х10, висота 5,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | МДФ |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




