Дитячий нічник "Ангел-дівчинка"
Матеріал березова фанера, є регулятор яскравості, працює від мережі
Висота 27,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | МДФ |
| Матеріал каркасу | МДФ |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




