Чайний будиночок
Чайний будиночок, розмір 21х10,5, висота 17 см., фанера
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 17 см |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Фанера |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Фігурна |
| Тип | Місткість |
| Застосування | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



