Дошки для подачі або під гаряче
Матеріал: масив сосни
Розмір: 20х19 см, товщина 2,5 см
Випилюється вручну
Поверхня по обидва боки фактурна, тому не бажано різати. Зате можна використовувати для подачі нарізки, закусок, десертів
Набік без картинки можна ставити гаряче
Можна мити вручну, без абразивів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



