Цукерниця в техніці декупаж
Матеріал МДФ, вкрита лаком. Рекомендоване сухе чи вологе чищення
Розмір 16х9 см, висота 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Цукерниця |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Дерево |
| Кришка | Немає |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 140 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Декоративне оформлення | Декупаж |
| Тематика декору, малюнка | Фрукти, овочі, ягоди |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴





