Серветниця в техніці декупаж
Матеріал МДФ, вкрита лаком. Рекомендоване сухе чи вологе чищення
Розмір 16х7 см, висота 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 110 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴





