Органайзер у техніці декупаж "Будиночок" для зберігання чайних пакетиків
Матеріал МДФ, вкритий лаком. Рекомендоване вологе чищення
Міцний та місткий
Розмір 11,5 х11, 5 см, висота 24 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Висота | 240 мм |
| Форма | Фігурна |
| Тип | Місткість |
| Застосування | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴






