Кашпо "Єдиноріг"
Дерев'яна корзина призначене для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з квітів, фруктів, овочів, солодощів. Корзина виготовлена з високоякісного екологічного матеріалу, тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. Порадунок для дітей
Довжина 22 см
Ширина 8 см
Висота 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Призначення | Для декору |
| Довжина: | 22 мм |
| Встановлення | Підлогова, Настільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


Відправка з 10 квітня 2026