Подарункові кашпо "Возик" середній
Дерев'яна корзинка призначена для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з квітів, фруктів, овочів, солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 4 мм. Композиції в таких корзинках,неодмінно порадують як дорослих так і дітей.
Довжина 12 см
Ширина 17 см
Висота 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Призначення | Для декору |
| Довжина: | 12 мм |
| Встановлення | Підлогова, Настільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴



Відправка з 10 квітня 2026