Подарункова коробка "Заначка" 4
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, композиції з фруктів, овочів, горішків,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент на день народження,день батька,день армії, Валентина,або інше свято.
Ширина - 28,5 см висота - 19,5 см глибина - 13,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴




Відправка з 10 квітня 2026