Подарункова коробка "Заначка" 2
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, композиції з фруктів, овочів, горішків,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент на день народження,день батька,день армії, Валентина,або інше свято.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴




Відправка з 09 квітня 2026