
Подарункова коробка-книга "З днем знань" з гравіюванням
250 ₴
- Під замовлення
- Код: 5163
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова коробка-книга "З днем знань" з гравіюванням
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм, кришка закривається на магнітах. Тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент.
Розмір Ширина -23.5 см. Висота - 16 см. Глибина - 5.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



