
Подарункова коробка під пляшку "Щиро вітаємо!" Хвоя
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4284
+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова коробка під пляшку "Щиро вітаємо!" Хвоя
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм, кришка закривається на магнітах. Тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент.
Розмір Ширина 8 см. висота 34 см. глибина 10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



