
Подарункова коробка серце "Щасливого нового року" з гравіюванням
305 ₴
- Під замовлення
- Код: 4501
Відправка з 10 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова коробка серце "Щасливого нового року" з гравіюванням
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з фруктів, овочів, мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. Композиції в таких коробках ,неодмінно порадують як дорослих так і дітей
Розмір Ширина 29.5 см. висота 28 см. глибина 11см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴



