
Подарункова коробка квадратна біла "З Днем Народження , найкраща лялечка" маленька
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5188
+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова коробка квадратна біла "З Днем Народження , найкраща лялечка" маленька
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з фруктів, овочів, мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. Композиції в таких коробках ,неодмінно порадують як дорослих так і дітей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



