
Підставка-органайзер для спецій з гравіюванням біла
200 ₴
- Під замовлення
- Код: 5086
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка-органайзер для спецій з гравіюванням біла
Розмір ширина 14 см, довжина 24 см, глибина 12 см
Розмір ширина 14 см, довжина 24 см, глибина 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробочка для спецій |
| Глибина | 120 мм |
| Форма | Нестандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



