Скарбничка з прозорим вікном "На щось дуже особливе!"
Скарбничка для тих, хто збирає на щось особливе
Розмір 14,5х14,5х7,5 см
Скарбничка для тих, хто збирає на щось особливе
Розмір 14,5х14,5х7,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДВП |
| Форма | Квадратна |
| Тип | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




