
Подарункова коробка "Кролик з кульками" маленька
240 ₴
- Під замовлення
- Код: 5926
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова коробка "Кролик з кульками" маленька
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з фруктів, овочів, мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. Композиції в таких коробках ,неодмінно порадують як дорослих так і дітей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Кругла |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



