
Подарункова коробка "Новорічний дракон"велика
360 ₴
- Під замовлення
- Код: 5433
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова коробка "Новорічний дракон"велика
Ручна робота. Матеріал - натуральне дерево. Виріб шліфовано та покрито екологічно чистою фарбою. Призначений для використання квіткової композицій в поєднанні з наповненням - солодощі, алкоголь, подарунки, мильні композиції. Стане оригінальним подарунком на свято.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Кругла |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



