Дерев'яне кашпо "Новорічний Олень"
Дерев'яне кашпо призначено для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з квітів, фруктів, овочів, солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 4 мм. Композиції в таких кашпо,неодмінно порадують як дорослих так і дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Довжина: | 18 мм |
| Призначення | Для декору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



Відправка з 10 квітня 2026