Дерев'яне кашпо маленьке "Сіточка" біле
Дерев'яна корзинка призначена для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з квітів, фруктів, овочів, солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 4 мм. Композиції в таких корзинках,неодмінно порадують як дорослих так і дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кашпо |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


Відправка з 10 квітня 2026