
Дерев'яне кашпо вертикальне сердечко маленьке
220 ₴
- Під замовлення
- Код: 3148
Відправка з 10 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яне кашпо вертикальне сердечко маленьке
Дерев'яна корзинка призначена для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з квітів, фруктів, овочів, солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 4 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Довжина: | 10 мм |
| Призначення | Для декору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

