Дерев'яне кашпо "Єдиноріг" зелений
Дерев'яне кашпо призначено для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з квітів, фруктів, овочів, солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 4 мм. Композиції в таких кашпо,неодмінно порадують як дорослих так і дітей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Для декору |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴


Відправка з 17 квітня 2026