Дерев'яне кашпо "Шкільна дошка"
Дерев'яне кашпо призначене для оформлення оригінального подарунка, складання букета або композиції з квітів, фруктів, овочів, солодощів. Кашпо виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. найкращий подарунок до дня вчителя,останнього дзвоника та 1 вересня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Довжина: | 20 мм |
| Призначення | Для декору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴


Відправка з 10 квітня 2026