Дерев'яне кашпо "love" два серця середнє
Кашпо виготовлена з високоякісного екологічного матеріалу, тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З його допомогою можна створити неймовірний гарний презент на день народження, 8 березня, день Святого Валентина, весілля, ювілей або інше свято. Подарунок для дітей та дорослого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 19 мм |
| Призначення | Для декору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴


Відправка з 10 квітня 2026