Настінна ключниця з ключами на 4 гачки
Ключі розташовуються усередині виробу
Матеріал фанера, розмір 27,5х17х10 см
Ключі розташовуються усередині виробу
Матеріал фанера, розмір 27,5х17х10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | ДВП |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Наявність дверки | 1 шт. |
| Ширина ключниці | 170 мм |
| Глибина ключниці | 100 мм |
| Висота ключниці | 275 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



