Настінна ключниця у вигляді будиночка на 5 гачків
Ключі розташовуються усередині виробу
Матеріал фанера, розмір 44,5х28х8 см
Ключі розташовуються усередині виробу
Матеріал фанера, розмір 44,5х28х8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | ДВП |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Наявність дверки | 2 шт. |
| Ширина ключниці | 445 мм |
| Глибина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



