
Скарбничка з прозорим вікном та фото "Збираю на мрію"
350 ₴
- Під замовлення
- Код: 100-67.2
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скарбничка з прозорим вікном та фото "Збираю на мрію"
Скарбничка для тих, хто збирає на відпустку своєї мрії
Розмір 21х16, 5х9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | ДВП |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





